Apartmány Katarina – Oštri Rat

Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, doporučuji klidnou zátoku "Oštri Rat". Zde se nacházejí apartmány KATARINA. Apartmány jsou vzdáleny 6km západně od starého města Korčula, dostatečně daleko k tomu, aby jste si užili naprosto klidnou dovolenou, kde Vás bude budit i uspávat šum moře, a zároveň dostatečně blízko k civilizaci (10 min jízdy autem do centra Korčuly).

Apartmány jsou obklopeny terasovitými zahradami a stromy, nacházejí se na samotném břehu moře. Naleznete zde kryté parkoviště, vlastní pláž (betonová plata) se sprchou a prostorem pro uložení různých věcí (lehátek, slunečníku, nafukovací matračky atd.), most s možností přivázat člun. Je možno pronajmout malou motorovou loďku (motor 5,5 koní) .

Oba apartmány mají přímý pohled na moře a poloostrov Pelješac. Horní apartmán má terasu, dva dvoulůžkové pokoje, kuchyň (plně vybavená – nádobí, příbory, kávovar, sporák, lednice), jídelnu, koupelnu s vanou a WC.
Dolní apartmán je obklopen dvěmi terasami, z níž jedna je částečně zastřešená, má dva dvoulůžkové pokoje, kuchyň (plně vybavená – nádobí, příbory, kávovar, sporák, lednice), jídelnu, koupelnu se sprchovým koutem a WC.