Doprava

Destinace FRANCIE

Doprava je již zahrnuta v ceně všech zájezdů (vyjma destinace Les Karellis). Zájezdy jsou zajišťovány lehátkovými autobusy. Dopravu zajišťuje několik českých přepravních společností, se kterými úspěšně spolupracujeme již řadu let. Jelikož je počet lehátkových autobusů omezený, po jejich vyčerpání bude dopravu zajišťovat bus bez lehátkové úpravy. O typu autobusu se informujte při rezervaci.

Pro zájemce o zakoupení pouze dopravy nabízíme za cenu 2700 Kč lehátkový bus a za 2400 Kč sedačkový bus. Uvedená cena je za obousměrnou cestu.

Vzhledem k limitu zavazadlových prostor je počet přepravovaných zavazadel na každého účastníka omezen. Nadměrné množství zavazadel by mohlo zapříčinit přetížení vozidla, čímž hrozí snížení bezpečnosti a riziko odstavení celní kontrolou.

Limity zavazadel byly stanoveny po dohodě s dopravními společtnostmi následujíce:

1x zavazadlo do 20 kg (kufr, taška, krosna) do zavazadlového prostoru,
1x lyže nebo snowboard (ideálně ve vaku pro ochranu Vašich i cizích lyží/snowboardů - ve vaku nesmí být mimo lyží a hůlek nebo snowboardu nic jiného),
1x taška na lyžařské/snowboardové boty,
1x příruční zavazadlo do autobusu - max. 5 kg.

Upozorňujeme, že zavazadla překračující stanovené limity mohou být řidičem/pracovníkem CK vyloučena z přepravy.

Trasa cesty je v kompetenci dopravní společnosti. Ve většině je trasa cesty vedena přes hraniční přechod Rozvadov, dále Německo, Švýcarsko, Francii. Během cesty jsou dodržovány 15 - 20 minutové bezpečnostní přestávky každé 3 - 4 hodiny (v nočních hodinách jsou intervaly mezi přestávkami delší). Toaleta může být v zimním období v autobusech mimo provoz (nebezpečí zamrznutí vodních čerpadel).

Během cesty Vám řidiči nabídnou shlédnutí videa a za poplatek máte možnost využít nabídky studených nápojů (pivo, limo) a při zastavení také teplých nápojů (káva, čaj).

Hlavním nástupním místem je PRAHA autobusové nádraží Florenc (stanice metra trasy „B“ a „C“ Florenc). Čas odjezdu z Prahy je v 16 hodin (v případě optimalizace dopravy si Beta tour vyhrazuje právo na změnu času odjezdu max. o 2 hodiny). Do střediska Val d´Allosje odjezd plánován již v 14 hodin. Přesný čas odjezdu vč. čísla nástupiště bude stanoven 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.

Tradičně nabízíme možnost svozu ze 14 měst v ČR.

Trasa 1 - 500 Kč - Chomutov - Litvínov - Ústí nad Labem / Liberec - Hradec Králové - Pardubice - Kolín / Písek - Č. Budějovice – Tábor
Trasa 2 - 600 Kč – Brno
Trasa 3 - 700 Kč - Ostava - Frýdek-Místek – Olomouc

Uvedený příplatek je za osobu a zahrnuje obousměrnou cestu (výstup i nástup v požadovaném městě).

Svozy je možno objednat do všech destinací vyjma Val d´Allos. CK Beta tour si vyhrazuje právo na zrušení svozu (nejdéle 7 dní před termínem konání zájezdu) v případě, že ve svozovém městě nebude min. počet 20 osob.

V případě vedení trasy přes Rozvadov je možno bez příplatku nastoupit v Plzni.