Hotel Bon Repos

Tento hotel je situován v tiché zátoce, tři kilometry od centra města Korčula. Je vhodný pro všechny generace.

Hotel se skládá ze čtyř pavilónů, jejichž jména symbolizují 4 typické Středozemní stromy: Jasmín, Cedar, Begonija, Čempres. Kapacita je 258 pokojů nebo 516 lůžek.

Pavilóny Begonie a Čempres mají dvou hvězdičkové pokoje. V roce 1998 byly renovovány pavilóny Jasmín a Cedar a mají tedy charakter pokojů tříhvězdičkových.

V našich třech restauracích je podáváno vysoce kvalitní jídlo. V hotelu se nachází TV salónek, aperitiv bar, směnárna, internetový koutek, recepce 24h/denně. Hotel nabízí nocleh se snídaní, polopenzi či all inclusive služby, které obsahují: snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, sportovní a animační program, pití u večeře zdarma a pití v all inclusiv barech (10:00 – 23:00).

Dále nabízí: bazén se sladkou vodou, dva tenisové kurty, hřiště pro míčové sporty (mini basket ball, plážový volejbal). Na pláži se nachází škola potápění, která organizuje své kursy. Z restaurací zde nalezneme gril bar, milk bar, snack bar a Dalmatskou tavernu. změnit na: Z restaurací zde nalezneme gril bar Galeb, pizza bar Bor a Dalmatskou tavernu – konoba Lanterna.

Hotel leží ve své vlastní zátoce a má své vlastní pláže, oblázkovou, betonová plata, písčitou pláž. Do města se dostanete promenádou vedoucí kolem moře přes park „Hober“ (cca 20min pěšky), který je velmi atraktivní. Do města se můžete dostat také taxi lodičkou, která odplouvá z mola pod hotelem dle pravidelného jízdního řádu (cca 15kun/jeden směr).

Večerní program obstarávají tradiční Dalmacké taneční večery s překrásnou hudbou (terasa hotelu).

Zde máte možnost shlédnout krátké video. K vidění je hotelová recepce, hotelová pláž (část z ní), restaurace a pokoj v pavilonu Begonie**.