Popis a poloha střediska

La Norma

Zimní středisko La Norma je součástí údolí Maurienne nacházející se v Savojských Alpách. La Norma ležící nad městečkem Modane nabízí velkolepý pohled na masiv Vanoise a do údolí Arc River. GPS: Loc: 45°12'7.811"N, 6°41'54.888"E.

Toto útulné středisko, jež je situováno v nadmořské výšce 1350 m svádí všechny milovníky sportu k prožití volných chvil. Sjezdové tratě se rozprostírají ve výšce 1350 – 2750 m n. m. na ploše téměř 700 ha. Mimo sjezdových tratí pro zdatné lyžaře a vyznavače free-ride jsou zde také sjezdovky a vleky pro nejmenší, čímž se La Norma stává vhodným místem pro strávení rodinné dovolené. Zkušení lyžaři nejvíce ocení trasy ve vyšších polohách, které jsou zárukou kvalitní sněhové pokrývky díky severním svahům. Pro nelyžaře je zde mimo jiné po celý den otevřen areál na „pytlování“ (v blízkosti hlavního vleku).

Centrum této horské vesničky tvoří hlavní ulice, kde naleznete obchůdky (sport, půjčovna lyží, pekárna, cukrárna, suvenýry aj.), kavárny, bary, restaurace, diskotéka, dětské hřiště a mnoho dalšího.

Nově máte možnost virtuální prohlídky střediska. Stačí kliknout na fotku (viz níže). Budete přesměrováni na virtuální mapku střediska. Jednotlivé části vesnice zobrazíte kliknutím na modrá srdíčka.